İnterpro Kuruluşundan bu yana hizmet verdiği alanlarla bütünleşmiş çok sayıda, çok ortaklı şirket kurmuş, kuruluşlarına ortak olarak katılmış ve yönetim kurullarında yer almıştır. Daha sonraki yıllarda, geliştirmiş olduğu bu şirketleri mevcut veya yeni ortaklara devir ederek yönetimlerinden ayrılmıştır.

interprobis-logoİnterprobis, 1994 yılında kurulan, proje yönetimi ve teknoloji danışmanlığı odaklı bir hizmet şirketidir. 2013 yılında bünyesine kattığı, uzun yıllardır know-how ve tecrübe edinmiş olan İnterprobis Plaka Tanıma Sistemi çözümleri ile birlikte, kamusal, askeri ve özel sektörde ses getirecek ileri teknoloji projelerde faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Kurucusu Olduğumuz Vakıflar

istanbul-digital-logoİstanbul Digital, sayısal teknolojilerin kültürel yaşama etkisinin araştırılması ve sanat, bilim, teknoloji kesişimindeki yaratım faaliyetlerinin desteklenmesi amacıyla, İnterpro liderliğinde kurulmuş bir Kültür ve Sanat Vakfıdır.

tbv-logoİnterpro, “Türkiye’yi Bilgi Toplumu” olarak görme ülküsünü gerçekleştirmek için kurulmuş olan Türkiye Bilişim Vakfı kurucularındandır.